Hydroizolácia PVC fólie – Sika, Fatra, Bauder

Hydroizolácia je vrstva, ktorá zabraňuje vnikaniu vody do stavebnej konštrukcie alebo do vnútorných priestorov objektu. V súčasnej dobe sa najčastejšie na plochých strechách uplatňujú hydroizolačné vrstvy z mäkčeného PVC ktoré sa aplikujú s použitím horúceho vzduchu – zváraním.

K realizácii hydroizolácie plochej strechy používame výhradne najkvalitnejšie materiály, od výrobcov Fatra, Sika či Bauder ktoré majú výnimočné technické vlastnosti a dlhú životnosť. Všetci naši pracovníci aplikujú hydroizoláciu po odbornom preškolení a udržujú tak práce vykonané našou firmou na vysokej úrovni. Pri rekonštrukcii plochej strechy poskytujeme kompletný servis – teda nielen samotnú hydroizoláciu, ale aj zateplenie zvolené podľa technickej dispozície strechy, osadenie odvetrávacích telies, klampiarske práce či zabezpečenie rekonštrukcie bleskozvodov.

U nás máte záruku až 10 rokov

štrková strecha

strechy

Zaťažené

Zaťažovaciu vrstvu tvorí zásyp z riečneho štrku, čo taktiež predstavuje estetickú variantu prevedenia strechy s efektom predĺženej životnosti fólie. Štrkový zásyp takto poskytuje mechanickú ochranu fólie ako aj ochranu pred pôsobením UV.

štrková strecha

Strechy

Zelené vegetačné

Ako zaťažovacia vrstva sa použije substrát do ktorého sú následne zasadené rastliny nízkeho vzrastu – trvalky a pod. Tento typ striech je čoraz vyhľadávanejší vďaka svojmu ekologickému charakteru a nezameniteľnému prírodnému efektu.

zelená strecha
kotvená fólia

Strechy

Mechanicky kotvené

Uplatnenie tohto prevedenia strechy je hlavne pri ľahkých strešných plášťoch, ako sú väzníkové krovy a pri rekonštrukciách pôvodných, väčšinou asfaltových striech, kde nemožno položiť priťažovaciu vrstvu.

kotvená fólia

Strechy

Pochôdzne strechy a terasy

V prípade pochôdznej úpravy strechy alebo terasy je možné položiť priamo na hydroizolačnú fóliu betónovú dlažbu alebo drevený rošt na plastových terčoch. Táto varianta nám umožňuje spojenie kvalitnej hydroizolácie striech a terás s ich širokým funkčným využitím.

pochôdzna strecha
bazén

Bazény

Bazény

V prípade murovaných bazénov je možné použiť špeciálnu hydriozoláciu určenú práve na bazény ktorá zabezpečí dlhú životnosť a 100% – nú tesnosť v každom spoji.

bazén

MÁTE ĎALŠIE OTÁZKY?